Wyszukaj nieruchomość na Teneryfie

Region

Lokalizacja

Cena

Powierzchnia

m2
m2

Pokaż/ukryj opcje

Łazienki

Sypialnie

Garaż

Piętro

Biuro nieruchomości

Zaufaj profesjonalistom

Hiszpania jest bardzo lubianym kierunkiem turystycznym. Szczególnie w okresie wakacyjnym kraj odwiedzają tysiące osób poszukujących wytchnienia od codzienności, pragnących odpoczynku, dobrej zabawy i gwarantowanej, pięknej pogody. Równie popularne są też hiszpańskie wyspy z Teneryfą na czele. Dla wielu to także doskonały kierunek do zakupienia nieruchomości. Teneryfa słynie z pięknych willi, apartamentów i mieszkań na sprzedaż w atrakcyjnych cenach.

Biuro nieruchomości

Pełna oferta nieruchomości

Kto jest uprawniony do nabycia takiej nieruchomości? Teneryfa umożliwia zakup posiadłości obywatelom dowolnego kraju świata. Co więcej, Wspólnota Autonomiczna Wysp Kanaryjskich nie wymaga od inwestora uzyskania statusu rezydenta, pozwolenia na pobyt, czy też jakiegokolwiek pozwolenia na zakup. Nieruchomość może zostać nabyta zarówno przez osobę prawną, jak i fizyczną. Obecnie największy udział w ich zakupie mają Brytyjczycy, Francuzi i Niemcy oraz Rosjanie i Chińczycy.

Biuro nieruchomości

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Warto wiedzieć, że władze nie narzucają też ograniczeń co do rodzaju kupowanej przez obcokrajowców nieruchomości. Teneryfa otwarta jest dla inwestorów poszukujących mieszkań, apartamentów i willi z przynależnymi gruntami, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym, niezabudowanych działek oraz wszelkiego rodzaju nieruchomości komercyjnych. Jak widać, wyspa ta nazywana „krainą wiecznej wiosny” ma bardzo wiele do zaoferowania. Do niewątpliwych zalet Teneryfy należy również panujący tam klimat – słońce świeci tam prawie cały rok, istnieje kilka różnych stref mikroklimatycznych, brak pór deszczowych oraz stref huraganowych. To doskonałe miejsce do zakupu nieruchomości.

Kontakt z nami

Poszukujesz nieruchomości na Teneryfie? Skorzystaj z naszego doświadczenia i wspólnie znajdźmy nieruchomość dla Ciebie.

Napisz do Nas

Oferty sprzedaży

Sprawdź aktualne oferty sprzedaży nieruchomości na Teneryfie.

Sprawdź
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło